Parafia œw. Anny

 Strona Główna
 Kontakt
 Kancelaria Parafialna
 Wspólnoty Parafialne
 Aktualności
 Linki
 Galeria
 Ogłoszenia parafialne
 Intencje Mszalne
 Księga Gości
 Historia
 Kalendarium
 Patron
 Msze św. i nabożeństwa

SONDY

Intencje Mszalne


26/09/2018 - Środa.

g.  7:30 - + Krzysztof Flis – od mamy i cioci Marii.

g.  8:15 - + Krystyna Chojnacka, l. 93, ul. Limanowskiego 23 - pogrzebowa.

g.18:00 – Z ok. 43 r. ślubu Bożeny i Zygmunta (dziękczynno-błagalna).

g.18:00 - + Małgorzata, Jadwiga i Feliks Korcz, Elżbieta Roszak oraz Małgosia Perz.

27/09/2018 – Czwartek – św. Wincentego a’ Paulo.

g.  7:30 - + Wanda i Józef Włodarczyk.

g.18:00 - + Czesława – 5 r. i Henryk – 10 r. Mileccy.

g.18:00 - + Jolanta Gorzeń – od córki z narzeczonym.

28/09/2018 – Piątek – św. Wacława, m.

g.  7:30 - + Irena i Florian Jęsiek oraz Marta i Franciszek Czeszak.

g.18:00 - + Leszek, Marek i Bronisława Nowaczyk oraz Pelagia i Jan Krzyżaniak.

g.18:00 - + Stanisław Stelmaszyk – 3 r. i zmarli z rodziny.

29/09/2018 – Sobota – św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała - święto.

g.  7:30 – Z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla Macieja i Anny - od mamy z rodziną.

g.18:00 - + Michał Chrzan.

g.18:00 – Z ok. 60 r. ślubu Danuty i Franciszka Szymańskich (dziękczynno-błagalna) – od dzieci z rodzinami.

g.18:00 - + Antoni Mytko – 3 r., Krystyna Mroczkiewicz oraz zm. z rodz. Mytków i Mazurków.

30/09/2018 – XXVI Niedziela Zwykła.

g.  7:30 – Z ok. 89 r. ur. Krystyny Grzeszak – z podziękowaniem za otrzymane łaski, kochającą rodzinę, wnuków i prawnuków oraz z prośbą o dalszą opiekę Bożą.

g.  9:30 - + Zbigniew Ślężak – od wnuków i prawnuka.

g.11:00 - + Ryszard Lewandowicz – od córki z rodziną.

g.12:30 - + Witold – 8 r. oraz zm. z rodz. Barczyńskich i Czaplów.

g.18:00 - + Andrzej Krokosz – od Ani z rodziną.

g.20:00 – Z ok. 40 r. ślubu Doroty i Piotra Zwierzyckich (dziękczynno-błagalna).

1/10/2018 – Poniedziałek – św. Teresy od Dzieciątka Jezus.

g.  7:30 - + Maria Cegła – 3 r.

g.18:00 - + Danuta i Maciej Maciejewscy oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

g.18:00 - + Elżbieta Demel – od dzieci.

2/10/2018 – Wtorek – św. Aniołów Stróżów.
g.  7:30 - + Marek Andrzejczak – od brata Henryka.

g.  7:30 - + Zmarli Prawnicy.

g.18:00 - + Jerzy Włóczewski – 10 r. – od żony.

3/10/2018 - Środa.

g.  7:30 – W intencji Teresy Polaszewskiej i Teresy Mroczkowskiej – od Klubu Seniora.

g.18:00 - + Franciszka, Piotr i Mirek Bręczewscy, Ludomiła i Nikodem Matuszkiewicz oraz Zofia Jachnik.

g.18:00 - + Zmarli z rodziny Narzymskich.

4/10/2018 – Czwartek – św. Franciszka z Asyżu.

g.  7:30 – W intencji Ojczyzny i pokoju na świecie.

g.18:00 - + Waleria Banaszkiewicz – 7 r. oraz zm. z rodz. Banaszkiewiczów i Biedermanów.

g.18:00 - + Anna Mizeraczyk – od lokatorów z ul. Chełmońskiego 1.

5/10/2018 – Piątek – św. Faustyny Kowalskiej.

g.  7:30 - + ks. proboszcz Stanisław Bielski – 44 r.

g.18:00 - + Jan Kilanowski – od Marioli i Grzegorza Nygów.

6/10/2018 – Sobota.

g.  7:30 - + Maria i Marian oraz Kacper, Maria i Joanna.

g.16:30 – Ślub: Aleksandra Sołtysiak i Jarosław Borowski.

g.18:00 – Z ok. 6 r. ślubu Łukasza i Elżbiety Baraniak (dziękczynno-błagalna).

g.18:00 - + Przemysław i Janina Bystrzyccy – od córki Zofii.

7/10/2018 – XXVII Niedziela Zwykła.

g.  7:30 – Intencja Żywego Różańca - VIII Róża Żywego Różańca.

g.  9:30 – Msza św. wynagradzająca w intencji Katarzyny i Romana.

g.11:00 – Z ok. 12 r. ślubu Kingi i Marcina oraz 8 r. ur. Michała i 6 r. ur. Kamili (dziękczynno-błagalna).

g.12:30 - + Maria i Leon Żelewscy oraz Urszula Hillar.

g.18:00 - + Witold Nowak – 11 r. i zmarli z rodziny.

g.20:00 - + Elżbieta Zduńczyk.

8/10/2018 - Poniedziałek.

g.  7:30 - + Beata Reszelska (z ok. urodzin) – od męża i córki z Mateuszem.

g.18:00 - + Zbigniew Hajduk – 12 r. – od żony z dziećmi.

9/10/2018 - Wtorek.

g.  7:30 - + Zbigniew Hajduk i Marian Adamczak.

g.18:00 - + Edmund Bartkowiak.

g.18:00 - + Walenty Gruszka, Janina i Hieronim Bąk oraz Jadwiga Bąk-Misiuk.

10/10/2018 - Środa.

g.  7:30 - + Zbigniew Ławniczak – od kuzynki Janiny z rodziną.

g.18:00 - + Czesława i Ludwik Latuszak.

g.18:00 – Z ok. 10 r. ślubu Joanny i Marcina Marcinkowskich – z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla jubilatów i ich dzieci: Izy i Matusza.

11/10/2018 - Czwartek.

g.  7:30 - + Beata Gawrońska – 4 r.

g.18:00 - + Marian, Piotr i Jacek Stachowscy.

12/10/2018 – Piątek – Rocznica Poświęcenia Bazyliki Archikatedralnej.

g.  7:30 – Za Parafian.

g.18:00 - + Z prośbą o łaskę życia wiecznego dla Powstańców Śląskich.

g.18:00 - + Stanisława Kornowicz, Witold Forysiak oraz zm. z ich rodzin.

13/10/2018 – Sobota – bł. Honorata Koźmińskiego.

g.  7:30 – Z ok. urodzin Marii Ogrodowicz – z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę Bożą.

g.18:00 - + Edward Tabaczyński, Salomea i Franciszek Durka oraz Maria Trudzińska.

g.18:00 - + Helena i Edward Smyczyńscy.

14/10/2018 – XXVIII Niedziela Zwykła.

g.  7:30 - + Zbiorowa za Zmarłych.

g.  9:30 - + Teodozja i Jan Jęczowie oraz Janina i Przemysław Bystrzyccy.

g.11:00 - + Helena Grobelna i Stefan Białecki – od córki z rodziną.

g.12:30 - + Aleksandra i zm. z rodziny.

g.15:00 – Za Parafian (chrzcielna).

g.18:00 - + Maria – 28 r., Jakub, Małgorzata i Franciszek Bednarek, Joanna, Stanisława, Antoni i Mieczysław Leśnik.

g.20:00 - + Julian Zydorek – od Joanny Frankiewicz z córkami.

15/10/2018 – Poniedziałek św. Teresy od Jezusa.

g.  7:30 - + Hanna Filipiak – od Barbary Cieślak.

g.18:00 - + Magdalena, Elżbieta, Piotr, Władysław i Wojciech Szóstak, Cecylia, Jan, Stefan, Władysław i Henryk Sawiccy, Marianna i Jadwiga Zmyślona oraz Agnieszka i Ludwik Misiak.

g.18:00 - + Marian – 20 r. i Janina Obarscy, Roman Sokołowski – 1 r. oraz zm. z rodziny.

16/10/2018 – Wtorek – św. Jadwigi Śląskiej.

g.  7:30 - + Krystyna Broda oraz zm. z rodz. Brodów, Kucewiczów i Szembelów.

g.18:00 - + Wiktoria, Michał i Jerzy Stanulewicz oraz zm. z ich rodzin.

g.18:00 – Z podziękowaniem za dar rodzicielstwa.

17/10/2018 – Środa – św. Ignacego Antiocheńskiego.

g.  7:30 -

g.18:00 - + Janina Zimowska – od Czesławy Wolniewicz z rodziną.

g.18:00 - + Roman Bitner i Bożena Nowacka.

18/10/2018 – Czwartek – św. Łukasza ew. – święto.

g.  7:30 - + Władysław, Stefan i Jan.

g.18:00 – W int. ks. Łukasza – z ok. imienin.

g.18:00 – Z prośbą o dar rodzicielstwa dla bezdzietnych małżeństw pragnących potomstwa – za wstawiennictwem św. Anny.

19/10/2018 - Piątek.

g.  7:30 -

g.18:00 - + Andrzej Chwalisz – od kuzynki Urszuli Adamskiej z rodziną.

g.18:00 - + Antoni, Helena i Janusz.

20/10/2018 – Sobota – św. Jana Kantego.

g.  7:30 -

g.18:00 – rez.

g.18:00 - + Aurelia i Henryk Lisieccy.

21/10/2018 – XXIX Niedziela Zwykła.

g.  7:30 – W intencji Urszuli Adamskiej – od Klubu Seniora.

g.  9:30 – Z ok. 30 r. ślubu Ewy i Macieja Barłóg – od Mirosławy.

g.11:00 - + Maria – 19 r. i Antoni Gościniak, Jolanta Przybecka oraz Stanisława i Tadeusz Brodniccy.

g.12:30 – Z ok. 30 r. ślubu Lidii i Fleminga Stokholm oraz 36 r. ślubu Ewy i Andrzeja Piotrowskich.

g.18:00 - + Andrzej Nowicki – 1 r. – od żony.

g.20:00 - + Danuta Kania – od brata z żoną.

22/10/2018 – Poniedziałek – św. Jana Pawła II, pap.

g.  7:30 - + Stanisława Sikorska – od rodziny Starków i Flisów.

g.18:00 - + Józef Bujak – od chrześniaczki z rodziną.

g.18:00 - + Bogdan Gałązka – od Anny i Janusza Szymczak z córką.

23/10/2018 – Wtorek.

g.  7:30 – Z pr. o bł. Boże i opiekę Matki Boże i św. Anny na nowej drodze życia dla Eweliny i Rafała Olejnik – od cioci.

g.18:00 - + Andrzej – 2 r. i Wanda Rakowscy oraz zm. z rodz. Rakowskich i Bramborów.

g.18:00 - + Marian, Piotr i Jacek Stachowscy.

24/10/2018 – Środa.

g.  7:30 - + Stanisław Jarosz – od syna Piotra z rodziną.

g.18:00 – Z prośbą o błog. Boże dla mieszkańców ul. Limanowskiego i Drużbackiej.

 



parafia


PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA
pw. ŚW. ANNY
ul. Limanowskiego 13
60-744 Poznań
tel. 61 22 30 130

Archidiecezja Poznańska