Parafia œw. Anny

 Strona Główna
 Kontakt
 Kancelaria Parafialna
 Wspólnoty Parafialne
 Aktualności
 Linki
 Galeria
 Ogłoszenia parafialne
 Intencje Mszalne
 Historia
 Kalendarium
 Patron
 Msze św. i nabożeństwa

SONDY

Intencje Mszalne


26/09/2020 - Sobota

g.  7:30 – W intencji osób zajmujących się magią – z prośbą o łaskę nawrócenia i światło Ducha Św.

g.18:00 - + Gerwazy Staniszewski – 7 r. oraz Jan Biniak i Jan Wojtkowiak.

g.18:00 - + Damian Jagodziński – od przyjaciółki Ewy z córkami.

27/09/2020 – XXVI Niedziela Zwykła

g.  7:30 - + Stefania Kozłowska – od syna z rodziną.

g.  9:30 – Z ok. 45 r. ślubu Bożeny i Zygmunta Józefczaków (dziękczynno-błagalna).

g.11:00 - + Anna i Jan Maniewscy.

g.12:30 - + Maria Szcześniak - 1 r.

g.18:00 - + Urszula Kurkowiak – od rodz. Jenczmionków i Zawadzkich.

g.20:00 – W intencji kardynałów, arcybiskupów i biskupów za wstawiennictwem św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego.

28/09/2020 – Poniedziałek – św. Wacława, m.

g.  7:30 – Z prośbą o potrzebne łaski dla Bartosza oraz odnalezienie powołania zawodowego.

g.18:00 - + Walerian Witalewski – od rodziny.

g.18:00 - + Zm. z rodziny Mroczkowskich i Wawrzyniaków.

29/09/2020 – Wtorek – św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała – święto

g.  7:30 - + Michał Chrzan.

g.  7:30 - + Zmarli Pracownicy MOPR-u w Poznaniu - od współpracowników.

g.18:00 - + Władysław, Irena i Janusz Książkiewicz – od syna i brata Marka.

30/09/2020 – Środa – św. Hieronima, pr. i dK.

g.  7:30 - + Halina.

g.18:00 – Z ok. 42 r. ślubu Doroty i Piotra (dziękczynno-błagalna).

1/10/2020 - Czwartek – św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dz. i dK.

g.  7:30 - + Danuta i Maciej Maciejewscy.

g.18:00 - + Maria Cegła.

2/10/2020 - Piątek – św. Aniołów Stróżów

g.  7:30 – Z prośbą o łaskę nawrócenia dla Arkadiusza.

g.18:00 – Z podziękowanie za pojednanie z Bogiem i z prośba o ulgę w cierpieniach dla Stanisława.

3/10/2020 - Sobota

g.  7:30 – W intencji Teresy Mroczkowskiej i Teresy Polaszewskiej – od Klubu Seniora.

g.15:00 – Ślub: Piotr Rogulski i Katarzyna Dolatowska.

g.16:30 – Ślub: Tomasz Wolniak i Justyna Łukasik.

g.18:00 - + Helena, Tadeusz, Krystyna i Tadeusz Narzymscy.

g.18:00 – Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy Świata.

4/10/2020 – XXVII Niedziela Zwykła

g.  7:30 – Intencja Żywego Różańca.

g.  9:30 - + Witold – 13 r., Maria, Florek i Witold Nowakowie oraz zmarli z rodziny.

g.11:00 – Z ok. 35 r. ur. Marii Swietłany – z prośbą o łaskę wiary i błog. Boże.

g.12:30 - + Witold – 10 r., Helena i Czesław.

g.18:00 - + Franciszka, Piotr i Mirek Bręczewscy, Ludomiła i Nikodem Matuszkiewicz oraz Zofia Jachnik.

g.20:00 – W intencji matek i ojców.

5/10/2020 - Poniedziałek – św. Faustyny Kowalskiej, dz.

g.  7:30 - + Janina Elińska – od brata z rodziną.

g.18:00 - + Barbara Hain – Msza św. Gregoriańska 1.

g.18:00 - + Eugeniusz Stróżyk – od córki Izabeli.

6/10/2020 - Wtorek

g.  7:30 - + Barbara Hain – Msza św. Gregoriańska 2.

g.18:00 - + Alina i Bogdan Koszutscy oraz zm. z rodz. Koszutskich i Szyfterów.

g.18:00 - + Stanisław Nowak – od Józefy Iwaniec z rodziną z Krakowa.

7/10/2020 - Środa – NMP Różańcowej

g.  7:30 – VIII Róża Żywego Różańca.

g.18:00 - + Barbara Hain – Msza św. Gregoriańska 3.

g.18:00 - + Stanisław Nowak – od syna Artura z rodziną.

8/10/2020 - Czwartek

g.  7:30 - + Barbara Hain – Msza św. Gregoriańska 4.

g.18:00 - + Beata Reszelska (w dniu urodzin) – od kochającego męża z córką Pauliną i Mateuszem.

g.18:00 - + Zbigniew Hajduk – 14 r. – od żony z dziećmi Tomaszem i Dorotą.

9/10/2020 - Piątek

g.  7:30 - + Małgorzata Hain – Msza św. Gregoriańska 5.

g.18:00 – Z ok. 60 r. ur. Krzysztofa Dziamskiego (dziękczynno-błagalna).

g.18:00 - + Edmund Bartkowiak.

10/10/2020 - Sobota

g.  7:30 - + Barbara Hain – Msza św. Gregoriańska 6.

g.18:00 - + Hieronim, Janina i Marek Bąk, Walenty Gruszka oraz Jadwiga Bąk-Misiuk.

g.18:00 - + Wojciech Jaśkowiak – 1 r. – od żony i dzieci.

11/10/2020 – XXVIII Niedziela Zwykła

g.  7:30 - + Zbiorowa za Zmarłych.

g.  9:30 - + Hanna Lindner – od syna z żoną.

g.11:00 - + Zmarli z rodziny Stark, Allery i Kozłowskich.

g.12:30 - + Maria i Leon Żelewscy oraz Urszula Hillar.

g.18:00 - + Barbara Hain – Msza św. Gregoriańska 7.

g.20:00 - + Maria – 29 r., Małgorzata i Franciszek Bednarek oraz Joanna i Antoni Leśnik.

12/10/2020 - Poniedziałek – Rocznica Poświęcenia Bazyliki Archikatedralnej – święto

g.  7:30 - + Barbara Hain – Msza św. Gregoriańska 8.

g.18:00 – Z ok. 10 r. ślubu Katarzyny i Przemysława (dziękczynno-błagalna).

g.18:00 - + Marek Pazyrad – od szwagierki Urszuli z rodziną.

13/10/2020 - Wtorek – bł. Honorata Koźmińskiego, pr.

g.  7:30 - + Barbara i Bogdan Czamańscy.

g.18:00 - + Natalia i Edward Tabaczyńscy, Marta i Józef Tabaka oraz Salomea i Franciszek Durka.

g.18:00 - + Barbara Hain – Msza św. Gregoriańska 9.

14/10/2020 - Środa

g.  7:30 - + Barbara Hain – Msza św. Gregoriańska 10.

g.18:00 - + Janina Elińska – od męża.

g.18:00 – Z ok. rocznicy ślubu Sebastiana i Marty – z prośbą o potrzebne łaski.

15/10/2020 - Czwartek – św. Teresy od Jezusa, dz. i dK.

g.  7:30 - + Barbara Hain – Msza św. Gregoriańska 11.

g.18:00 - + Maria Józefczak – 31 r.

g.18:00 - + Zbigniew Hajduk oraz Józef, Marian i Stefan Adamczak.

16/10/2020 - Piątek – św. Jadwigi Śląskiej

g.  7:30 - + Zmarli z rodziny oraz przyjaciele.

g.18:00 - + Krystyna Broda oraz zm. z rodz. Kucewiczów, Brodów i Szembelów.

g.18:00 - + Barbara Hain – Msza św. Gregoriańska 12.

17/10/2020 - Sobota- św. Ignacego Antiocheńskiego, bp. i m.

g.  7:30 - + Barbara Hain – Msza św. Gregoriańska 13.

g.13:00 – Ślub: Agnieszka Lis i Michał Stachowiak.

g.15:30 – Ślub: Zuzanna Bankiet i Adam Krawczyk.

g.18:00 - + Halina Żulińska – od córki Barbary i wnuka Grzegorza.

g.18:00 - + Janina Elińska – od córki Lidki z synem.

18/10/2020 – XXIX Niedziela Zwykła

g.  7:30 - + Barbara Hain – Msza św. Gregoriańska 14.

g.  9:30 - + Maria Majchrzak – 1 r.

g.11:00 - + Ludwik i Czesława Latuszak oraz Andrzej Matuszewski.

g.12:30 - + Wiktoria Stanulewicz i zmarli z rodziny.

g.18:00 - + Andrzej Nowicki – 3 r. – od żony oraz zm. z rodz. Nowickich i Prętkich.

g.20:00 - + Hanna Lindner – od Małgosi z rodziną.

19/10/2020 - Poniedziałek

g.  7:30 - + Barbara Hain – Msza św. Gregoriańska 15.

g.18:00 - + Zbigniew Tomczyk – 1 r. – od żony, dzieci i wnucząt.

20/10/2020 - Wtorek – św. Jana Kantego, pr.

g.  7:30 - + Barbara Hain – Msza św. Gregoriańska 16.

g.  7:30 - + Teresa Szymczak – od pracowników MOPR w Poznaniu – filia Grunwald.

g.18:00 - + Małgorzata Kajewska i Eugeniusz Kmieć.

21/10/2020 - Środa

g.  7:30 – W intencji Urszuli Adamskiej – od Klubu Seniora.

g 18:30 - + Aurelia i Henryk Lisieccy oraz zmarli z ich rodzin.

g.18:00 - + Barbara Hain – Msza św. Gregoriańska 17.

22/10/2020 - Czwartek – św. Jana Pawła II, pap.

g.  7:30 - + Barbara Hain – Msza św. Gregoriańska 18.

g.18:00 – Z ok. imienin Marka (dziękczynno-błagalna) – od Marleny.

23/10/2020 - Piątek

g.  7:30 - + Małgorzata Hain – Msza św. Gregoriańska 19.

g.18:00 – Z ok. imienin Marleny (dziękczynno-błagalna) – od Marka.

24/10/2020 - Sobota

g.  7:30 - + Barbara Hain – Msza św. Gregoriańska 20.

g.18:00 - + Maria Oczachowska i zmarli z rodziny.

g.18:00 - + Z ok. 61 r. ur. Anny Teresy oraz 34 r. ur. Anny Marii – z podziękowaniem za opiekę Bożą i z prośbą o dalsze błog. Boże i opiekę św. Anny.

 

 



parafia


PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA
pw. ŚW. ANNY
ul. Limanowskiego 13
60-744 Poznań
tel. 61 22 30 130

Archidiecezja Poznańska