Parafia w. Anny

 Strona Główna
 Kontakt
 Kancelaria Parafialna
 Wspólnoty Parafialne
 Aktualności
 Linki
 Galeria
 Ogłoszenia parafialne
 Intencje Mszalne
 Historia
 Kalendarium
 Patron
 Msze św. i nabożeństwa

SONDY

Ogłoszenia Parafialne


 Poznań, dnia 5.02.2023 r.

1. Dzisiaj przypada V Niedziela Zwykła. Po Mszy św. o godz. 7:30 zebranie Wspólnoty Żywego Różańca. Prasa katolicka w tym nowy numer naszej Gazetki Niedzielnej, do nabycia po Mszach św. pod chórem.  Okazja do spowiedzi św. pół godziny przed Mszą św., a w sobotę od godz. 17:00 do 18:00. Parafialny Zespół Caritas przypomina, że dzisiejsza niedziela to NIEDZIELA OTWARTYCH SERC NA POTRZEBY BLIŹNICH.

2. Jutro wspominamy w liturgii św. męczenników Pawła Miki i jego towarzyszy.

3. W dni powszednie codziennie po porannej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu, modlitwa o pokój w Ukrainie i adoracja do godz. 18:00.

4. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w intencji chorych i cierpiących. Po Nowennie spotkanie Kręgu Biblijnego. Serdecznie zapraszamy!

5. W czwartek o godz. 17:45 w szczególny sposób będziemy się modlić Koronką do Miłosierdzia Bożego za chorych z naszej parafii. O godz. 20:00 spotkanie Duszpasterstwa Młodzieży.

6. W piątek patronuje nam św. Scholastyka (ok. 480-547), dziewica, siostra św. Benedykta, założyciela zakonu benedyktynów i patrona Europy, założyła żeński zakon według reguły benedyktyńskiej i całkowicie poświęciła się Panu Bogu.

7. W sobotę wspomnienie Matki Bożej z Lourdes – Światowy Dzień Chorego. W 1858 r., cztery lata po ogłoszeniu dogmatu o niepokalanym poczęciu Najświętszej Maryi Panny Bernadetcie Soubirous objawiła się Matka Boża, która przedstawiła się jako Niepokalane Poczęcie, oraz wezwała do nawrócenia i prosiła o modlitwę.

8. W przyszłą niedzielę o godz. 7:30 Msza św. z wymieniankami rocznymi za zmarłych. To II niedziela miesiąca – niedziela materialnej pomocy w utrzymaniu naszego kościoła. Po Mszach św. zbierać będziemy dobrowolne ofiary na ogrzewanie w naszym kościele.

9. Tel. dyżurny do chorych: 737-482-500.     

 ks. Marek Balcer – proboszcz

 parafia


PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA
pw. ŚW. ANNY
ul. Limanowskiego 13
60-744 Poznań tel. 61 22 30 130

Archidiecezja Poznań