Parafia œw. Anny

 Strona Główna
 Kontakt
 Kancelaria Parafialna
 Wspólnoty Parafialne
 Aktualności
 Linki
 Galeria
 Ogłoszenia parafialne
 Intencje Mszalne
 Historia
 Kalendarium
 Patron
 Msze św. i nabożeństwa

SONDY

Ogłoszenia Parafialne


 

Poznań, dnia 29.03.2020 r.

         1. To już V niedziela Wielkiego Postu. Od dziś aż do Wielkiego Piątku na znak naszego smutku z powodu śmierci Zbawiciela zasłaniamy w kościołach krzyże. Z powodu pandemii koronawirusa odwołane są wszelkie nabożeństwa pokutne, a udział we Mszy św. ograniczono ustawowo do 5 osób. Prosimy, by przede wszystkim przychodziły do kościoła na Mszę św. osoby, które zamówiły o tej godzinie intencję mszalną!

2. Kolejny numer Gazetki Niedzielnej do nabycia po Mszy św. przed kościołem. Paczki „Serce-Sercu” można przynosić do zakrystii, gdzie jeszcze można nabyć paschalik na Wigilię Paschalną. Dziękujemy tym rodzinom, które już wypełniły chrześcijański obowiązek daniny diecezjalnej!

3. W dni powszednie po porannej Mszy św., aż do wieczornej codziennie adoracja Najświętszego Sakramentu, którą rozpoczynamy i kończymy modlitwą o uzdrowienie i Suplikacjami do Pana Boga w intencji odsunięcia od ludzkości plagi choroby koronawirusowej.

 

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Ze względu na pandemię prosimy tak korzystać ze sakramentu pokuty, by unikać stania w kolejce, a który jest sprawowany codziennie pół godziny przed każdą Mszą św., w sobotę zaś także od godz. 17:00 do 18:00. Niestety, by nie narażać chorych w domach w kwietniu nie pójdziemy ze spowiedzią i Komunią św. pierwszo piątkową! W nagłych przypadkach jesteśmy pod numerem telefonu: 737-482-500!

 

5. Przyszła niedziela to Niedziela Palmowa. Rozpoczyna ona Wielki Tydzień.

 

6. Tradycyjna Droga Krzyżowa ulicami naszej parafii została odwołana

 

ks. Marek Balcer – prob.

 

 parafia


PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA
pw. ŚW. ANNY
ul. Limanowskiego 13
60-744 Poznań
tel. 61 22 30 130

Archidiecezja Poznańska