Parafia œw. Anny

 Strona Główna
 Kontakt
 Kancelaria Parafialna
 Wspólnoty Parafialne
 Aktualności
 Linki
 Galeria
 Ogłoszenia parafialne
 Intencje Mszalne
 Historia
 Kalendarium
 Patron
 Msze św. i nabożeństwa

SONDY

Ogłoszenia Parafialne


Poznań, dnia 19.09.2021 r.

1. To już XXV niedziela zwykła. Przeżywamy dzisiaj w naszej ojczyźnie Dzień Środków Społecznego Przekazu. Niech ten dzień będzie dla nas okazją do modlitwy za środki społecznego przekazu, takie jak prasa, radio, telewizja, Internet itp.

Po Mszach św. można złożyć dobrowolną ofiarę do puszek na Szkoły katolickie!

2. Dzisiaj na Junikowie przypada odpust ku czci NMP z La Salette. Suma tamże o godz. 12:00

3. W dni powszednie po porannej Mszy św. wystawienie Najśw. Sakramentu, modlitwa o zdrowie i adoracja do godz. 18:00.

4. Jutro w ramach spotkania oazowego młodzieży organizujemy wyjście do kina na film "Wyszyński - zemsta czy przebaczenie". Zbiórka młodzieży przed kościołem o godz. 19:00.

5. We wtorek patronuje nam św. Mateusz (I w.), Apostoł i Ewangelista, świadek Chrystusa, który dotarł z Ewangelią aż do Etiopii. Suma odpustowa na os. Orła Białego o godz. 19:00.

6. W środę po Nowennie w salce Sybiraków próba chóru parafialnego. Serdecznie zapraszamy na spotkanie wszystkie chętne do śpiewania osoby. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w intencji o nawrócenie grzeszników. W tym dniu obchodzi swoje imieniny nasz wikariusz - ks. Tomasz. Z tej okazji składamy Solenizantowi serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki św. Patrona na każdy dzień kapłańskiej posługi dla duchowego dobra własnej osoby i naszej wspólnoty parafialnej!

7. W czwartek wspominamy w liturgii św. Ojca Pio z Pietrelciny, wytrwałego spowiednika i kierownika duchowego. Zachęcamy do korzystania z sakramentu pokuty w naszej świątyni zawsze pół godziny przed każdą Mszą św. oraz w soboty od g. 17:00 do 18:00!

8. W piątek o godz. 19:00 zapraszamy na spotkanie przygotowujące do bierzmowania młodzież klas VIII.

9. W sobotę o godz. 10:00 zbiórka ministrantów i kandydatów oraz próba śpiewu zespołu dziecięcego Annowe Nutki. Oaza Dzieci Bożych ma spotkanie o godz. 11:00. O godz. 17:30 modlitwa różańcowa.

10. Za dwa tygodnie w niedzielę 3 października na Mszy św. o g. 11:00 zostaną poświęcone różańce dzieciom komunijnym.

11. W ubiegłym dokończyliśmy oblistwowanie podłóg naszych zakrysti, które wykonał w czynie charytatywnym pan Michał, Jemu i wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne podziękowanie - Bóg zapłać!

12. Telefon dyżurny do chorych: 737-482-500

              ks. Marek Balcer   -   proboszcz                       

 parafia


PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA
pw. ŚW. ANNY
ul. Limanowskiego 13
60-744 Poznań
tel. 61 22 30 130

Archidiecezja Poznańska