Parafia œw. Anny

 Strona Główna
 Kontakt
 Kancelaria Parafialna
 Wspólnoty Parafialne
 Aktualności
 Linki
 Galeria
 Ogłoszenia parafialne
 Intencje Mszalne
 Historia
 Kalendarium
 Patron
 Msze św. i nabożeństwa

SONDY

Ogłoszenia Parafialne


Poznań, dnia 25.06.2017 r.

1. Dzisiaj przypada XII Niedziela Zwykła. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, która jest do nabycia przed kościołem. Polecamy także słuchanie Radia Emaus na falach 89,8 FM.

Okazja do spowiedzi św. pół godziny przed każdą Mszą św. oraz w soboty od godz. 17:00. Nabożeństwa czerwcowe do piątku włącznie po Mszy św. o godz. 18:00.

Dzisiaj po Mszach św. można złożyć dobrowolną ofiarę na szkoły katolickie!

 

2. Jutro o godz. 5:00 rano wyjeżdżamy na pielgrzymkę na Warmię i Mazury. Wracamy w sobotę późnym wieczorem. Obowiązki proboszczowskie będzie pełnił ks. Michał.

 

3. We wtorek Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 8:00 do 18:00.

Po nabożeństwie czerwcowym zapraszamy na spotkanie tzw. Kręgu Biblijnego.

 

4. W środę św. Ireneusza bpa i DK, Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w intencji szczęśliwych wakacji dla dzieci i młodzieży oraz nauczycieli i wychowawców.

 

5.  W czwartek całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. W tym dniu przypada uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Jest to zarazem dzień modlitw za papieża Franciszka, następcę św. Piotra, biskupa Rzymu i całego Kościoła. Msze Święte w naszym kościele o godz. 7:30, 9:30 i o 18:00. Składka w tym dniu przeznaczona będzie na tzw. świętopietrze, czyli do dyspozycji papieża.

 

6. W piątek po wieczornej Mszy św. spotkanie Apostolstwa Dobrej Śmierci!

 

7. W sobotę, z okazji 1. soboty miesiąca, poranna Msza św. z nabożeństwem do Niepokalanego Serca NMP, a od godz. 9:00 chorych ze spowiedzią i Komunia św. odwiedzi ks. Michał. Różaniec o godz. 17:30.

 

8. Za tydzień o godz. 7:30 Msza św. Wspólnoty Żywego Różańca i wymiana tajemnic różańcowych, a po chórem do wystawionych koszy będzie można składać artykuły pierwszej potrzeby dla najuboższych rodzin naszej parafii.

 

9. W minionym tygodniu rozpoczęliśmy tzw. krystalizację posadzki w naszym kościele. Zakończymy te prace w tym tygodniu.  Od jutra też rozpoczynamy renowację kolejnych 4 scen fresków w naszym prezbiterium autorstwa prof. W. Taranczewskiego. Przewidywane zakończenie tych prac jest na koniec października. To już trzeci i przedostatni etap robót dotyczący wykonania całości tego zadania.

 

10. Przypominamy, że we wszystkie soboty lipca i sierpnia biuro parafialne jest nieczynne oraz że przyjmowane są już intencje mszalne na przyszły rok!

 

11. Wszystkim wyjeżdżającym życzymy, aby czas wakacji, czy urlopu, obojętnie gdzie spędzany, był miłym wypoczynkiem, pełnym dobra i wzrostu duchowego.

 

12. Telefon dyżurny do chorych: 737-482-500.      

 

         ks. Marek Balcer – proboszcz

 parafia


PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA
pw. ŚW. ANNY
ul. Limanowskiego 13
60-744 Poznań
tel. 61 22 30 130

Archidiecezja Poznańska