Parafia œw. Anny

 Strona Główna
 Kontakt
 Kancelaria Parafialna
 Wspólnoty Parafialne
 Aktualności
 Linki
 Galeria
 Ogłoszenia parafialne
 Intencje Mszalne
 Historia
 Kalendarium
 Patron
 Msze św. i nabożeństwa

SONDY

Ogłoszenia Parafialne


                               Poznań, dnia 13.06.2021 r.

1. W dzisiejszą niedzielę - XII zwykłą - przeżywamy radosną uroczystość trzeciej rocznicy poświęcenia naszego kościoła. Tak to już minęły 3 lata od konsekracji naszego wieczernika, za co chcemy Panu Bogu i Darczyńcom serdecznie podziękować.

2. O godz. 7:30 Msza św. z wymieniankami rocznymi za zmarłych. Po każdej Mszy św. będzie można złożyć dobrowolną ofiarę na utrzymanie naszego kościoła. W najbliższym czasie rozpoczynamy prace związane z położeniem nowej podłogi w zakrystii. Serdeczne Bóg zapłać wszystkim Dobrodziejom naszego kościoła!

3. Na zakończenie Mszy św. odmówimy dzisiaj modlitwę o uzdrowienie z suplikacjami. W dni powszednie nadal przy otwartym kościele całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu! Różaniec Fatimski w łączności z nabożeństwem czerwcowym po Mszy św. o godz. 18:00!

4. Prasa katolicka, w tym także  Gazetka Niedzielna do nabycia przy wyjściu z kościoła. Spowiedź św. codziennie pół godziny przed każdą Mszą św. i w soboty od g. 17:00 do 18:00.

5. Jutro wspominamy w liturgii Kościoła bł. Michała Kozala, bp. i m., o godz. 19:00 spotkanie Młodzieżowego Zespołu Caritas.

6. W czwartek patronuje nam św. br. Albert Chmielowski, zakonnik, o godz. 20:00 spotkanie duszpasterstwa młodzieży!

7. W sobotę o godz. 10:00 zbiórka ministrantów i chórku Annowe Nutki, a o  godz. 17:30 jak zwykle modlitwa różańcowa.

8. W przyszłą niedzielę po Mszach św. odbędzie się zbiórka do puszek ofiar na KUL, WT UAM i  szkoły katolickie.

9. Za tydzień w niedzielę w 38. rocznicę pierwszej papieskiej wizyty św. Jana Pawła II w Poznaniu, o godz. 21:00 odbędzie się XXVI Spotkanie Modlitewne pod Krzyżem Papieskim w Parku Jana Pawła II (dawne Łęgi Dębińskie). Od przyszłej niedzieli zniesiona zostanie dyspensa od fizycznej obecności na Mszy św.!

10. Telefon dyżurny do chorych: 737-482-500.     

  ks. Marek Balcer – proboszcz

 parafia


PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA
pw. ŚW. ANNY
ul. Limanowskiego 13
60-744 Poznań
tel. 61 22 30 130

Archidiecezja Poznańska