Parafia œw. Anny

 Strona Główna
 Kontakt
 Kancelaria Parafialna
 Wspólnoty Parafialne
 Aktualności
 Linki
 Galeria
 Ogłoszenia parafialne
 Intencje Mszalne
 Historia
 Kalendarium
 Patron
 Msze św. i nabożeństwa

SONDY

Ogłoszenia Parafialne


Poznań, dnia   9.12.2018 r.

1. Dzisiaj przy wieńcu adwentowym przed ołtarzem zapłonęła druga świeca, bo to już II niedziela adwentu i druga miesiąca, dlatego po Mszach św. można złożyć dobrowolną ofiarę na nasze inwestycje. Po Mszach św. w domu katolickim są do nabycia: prasa katolicka, opłatki, sianko i świece Caritasu na wigilijny stół.

 

2. Wczoraj wieczorem rozpoczęliśmy parafialne rekolekcje adwentowe, które prowadzi ks. prof. Janusz Nawrot, a które potrwają do środy włącznie. Szczegółowy plan rekolekcji jest wywieszony w gablocie ogłoszeń oraz na stronie internetowej naszej parafii. Rekolekcyjna spowiedź św. adwentowa będzie w środę od godz. 6:30 do 12:00 i od godz. 15:00 do 19:00. Serdecznie zachęcamy wszystkich do skorzystania z tego czasu łaski.

 

3. W drugą niedzielę grudnia, co roku obchodzimy Dzień Solidarności z Kościołem Katolickim na Wschodzie, czyli z katolikami mieszkającymi w byłych krajach Związku Sowieckiego. W ramach osobistego przygotowania się do spotkania ze Zbawicielem w Święta Bożego Narodzenia i w dniu Jego powtórnego przyjścia na ziemię starajmy się wspierać modlitwą i materialnie naszych braci w wierze żyjących na Wschodzie. Za tydzień po Mszach św. będzie można złożyć ofiarę na ten cel.

 

4. Wszystkich Parafian zachęcamy także do licznego udziału w roratach, odprawianych w naszym kościele od poniedziałku do soboty o godz. 6:30, a dla dzieci od poniedziałku do środy o godz.17:00, natomiast w czwartek i piątek o godz. 18:00.

 

5. We wtorek i w czwartek zapraszamy na całodzienną adorację Najświętszego Sakramentu!

 

6. We wtorek o godz. 19:00 zapraszamy na spotkanie opłatkowe Krąg biblijny!

 

7. W środę po wieczornej Mszy św. spotkanie klas VII, a w piątek klas VIII, przygotowujące do bierzmowania.

 

8. W czwartek o godz. 19:00 spotkanie opłatkowe Straży Honorowej Najświętszego Sakramentu, a o godz. 20:00 kolejne spotkanie Duszpasterstwa Akademickiego. Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów.

 

9. W sobotę  o godz. 10:00 zbiórka ministrantów i kandydatów, a o godz. 10:30 próba chórku dziecięcego Annowe Nutki, o godz. 17:00 do 18:00 okazja do spowiedzi św.

 

10. Telefon dyżurny do chorych: 737-482-500.    

         

             ks. Marek Balcer – proboszcz

 parafia


PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA
pw. ŚW. ANNY
ul. Limanowskiego 13
60-744 Poznań
tel. 61 22 30 130

Archidiecezja Poznańska