Parafia œw. Anny

 Strona Główna
 Kontakt
 Kancelaria Parafialna
 Wspólnoty Parafialne
 Aktualności
 Linki
 Galeria
 Ogłoszenia parafialne
 Intencje Mszalne
 Historia
 Kalendarium
 Patron
 Msze św. i nabożeństwa
 Księga Gości

SONDY

Ogłoszenia Parafialne


  Poznań, dnia 19.11.2017 r.

1. Dzisiaj przeżywamy XXXIII Niedzielę Zwykłą. Parafialny Zespół Caritas, by pomóc św. Mikołajowi,  zbiera słodycze do koszy wystawionych pod chórem dzisiaj i jeszcze w  przyszłą niedzielę. W tym roku Św. Mikołaj  odwiedzi dzieci w 1. niedzielę adwentu 3 grudnia podczas Mszy św. o godz. 11:00 i przekaże dzieciom zebrane słodkości. Zapraszamy do współpracy. Wychodząc z kościoła można nabyć prasę katolicką w tym kolejny numer naszej gazetki niedzielnej. Okazja do spowiedzi św. pół godz. przed każdą Mszą św.

 

2. Jutro wspominamy w liturgii św. Rafała Kalinowskiego, kapłana.

 

3. We wtorek wspomnienie Ofiarowania NMP, od godz. 8:00 do 18:00 adoracja Najświętszego Sakramentu, którą zakończy Nowenna do św. Anny.

 

4. W środę wspomnienie św. Cecylii, męczennicy z III wieku, patronki śpiewu kościelnego. Z tej okazji Panu organiście i naszemu parafialnemu Chórowi Ancantarena składamy serdeczne życzenia, by śpiewanie na chwałę Bożą przynosiło wszystkim wiele radości i za wstawiennictwem św. Cecylii obfitych łask Bożych. Po wieczornej Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencji chóru Ancantarena i pana organisty.

 

5. W środę o godz. 19:00 kolejne spotkanie klas VII w Sali św. Anny przygotowujące do bierzmowania.

 

6. W czwartek o g. 20:00 kolejne spotkanie Duszpasterstwa Akademickiego naszej parafii. Serdecznie zapraszamy wszystkich studiujących.

 

7. W piątek patronuje nam św. Andrzej Dung i jego współbracia - męczennicy z Korei.

 

8. W sobotę okazja do spowiedzi św. od godz. 17:00, o godz. 17:30 modlitwa różańcowa!

 

9. Przypominamy, że różaniec z wymieniankami za zmarłych odmawiamy przez cały listopad w poniedziałki, we wtorki, w czwartki i w piątki po wieczornej Mszy św.

 

10. Za tydzień przypada Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata – i ostatnia niedziela roku liturgicznego – patronalne święto Akcji Katolickiej. U Ojców Oblatów przy ul. Ostatniej na Górczynie suma odpustowa o godz. 12:30.

 

11. Telefon dyżurny do chorych: 737-482-500.

 

              ks. Marek Balcer – proboszcz

 parafia


PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA
pw. ŚW. ANNY
ul. Limanowskiego 13
60-744 Poznań
tel. 61 22 30 130

Archidiecezja Poznańska