Parafia œw. Anny

 Strona Główna
 Kontakt
 Kancelaria Parafialna
 Wspólnoty Parafialne
 Aktualności
 Linki
 Galeria
 Ogłoszenia parafialne
 Intencje Mszalne
 Historia
 Kalendarium
 Patron
 Msze św. i nabożeństwa

SONDY

Ogłoszenia Parafialne


Poznań, dnia 20.01.2019 r.

 

1. Dzisiejsza II Niedziela Zwykła przypada w Tygodniu Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Jak zwykle o godz. 7:10 śpiewamy Godzinki ku czci NMP. Prasa katolicka do nabycia przed kościołem.

 

2.  Jutro dzieci i młodzież naszej parafii wyjeżdżają z siostrą Magdą i ks. Tomaszem do Otorowa na ferie zimowe. Gdyby ktoś zechciał wspomóc ten wyjazd materialnie, może złożyć po Mszy św. do puszki dobrowolną ofiarę na ten cel.

 

3. Jutro św. Agnieszki Dz. i M., W tym dniu obchodzimy Dzień Babci, a we wtorek – Dzień Dziadka. Kierując się wiarą, okazujmy im szacunek, wdzięczność i chętną pomoc. Swoimi modlitwami obejmijmy ich wszystkich, zarówno żyjących, jak i zmarłych.

 

4. We wtorek i w czwartek całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu.

 

5. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w intencji jedności chrześcijan.

 

6. W środę o godz. 10:30 dzieci z przedszkola  „Leśne Ludki” przy ul. Limanowskiego zapraszają jak co roku wszystkich seniorów na przygotowane przez siebie Jasełka.

 

7. W piątek obchodzimy liturgiczne święto Nawrócenia św. Pawła Ap. Suma odpustowa na os. Piastowskim o godz. 18:00.

 

8. W sobotę o godz. 17:00 w naszym kościele jak zwykle okazja do spowiedzi św., a o godz. 17:30 zapraszamy na modlitwę różańcową.

 

         9. Za tydzień – ostatnia niedziela stycznia, a zarazem Światowy Dzień Chorych na Trąd. Po Mszach św. będzie można złożyć dobrowolną ofiarę na radio Emaus – katolickie radio naszej archidiecezji, które nadaje na falach 89,6 FM.

 

10. Organizowana jest od 6 do 17 sierpnia br. wycieczka do Bośni i Hercegowiny (Medjugorie) i Chorwacji. Szczegółowy plan jest w Aktualnościach na stronie internetowej naszej parafii.

 

11. Telefon dyżurny do chorych: 737-482-500.

        

         ks. Marek Balcer – proboszcz

 



parafia


PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA
pw. ŚW. ANNY
ul. Limanowskiego 13
60-744 Poznań
tel. 61 22 30 130

Archidiecezja Poznańska