Parafia w. Anny

 Strona Główna
 Kontakt
 Kancelaria Parafialna
 Wspólnoty Parafialne
 Aktualności
 Linki
 Galeria
 Ogłoszenia parafialne
 Intencje Mszalne
 Historia
 Kalendarium
 Patron
 Msze św. i nabożeństwa

SONDY

Ogłoszenia Parafialne


Poznań, dnia 7.08.2022 r.

1. Dzisiaj XIX Niedziela zwykła. Z racji 1. niedzieli miesiąca, o godz. 7:30 Msza św. Wspólnoty Żywego różańca z egzortą i wymianą tajemnic różańcowych. Pod chórem do wystawionych koszy można wkładać artykuły pierwszej potrzeby dla najuboższych rodzin naszej parafii. Jeśli ktoś chce się włączyć w akcję "TORNISTER PEŁEN UŚMIECHÓW"!, to może przynieść do 15 sierpnia przybory szkolne do biura parafialnego, zakrystii, czy siedziby Caritas. Szczegóły akcji zamieszczone są w Gablocie Parafialnej Caritas.

2. Okazja do spowiedzi św. pół godziny przed każdą Mszą św. oraz w soboty od godz. 17:00 do 18:00.

3. Rozpoczęliśmy miesiąc abstynencji. Jako uczniowie Chrystusa podejmujemy to wyzwanie nie tylko jako ofiarę czy trud osobistego doskonalenia, ale także jako wyraz troski o polskie rodziny i młode pokolenia. Głęboko wierzymy, że nasze wyrzeczenie połączone z darem modlitwy przyczyni się do kształtowania trzeźwego społeczeństwa i będzie wsparciem dla upokarzanych przez problem alkoholowy.

         4. Codziennie w dni powszednie od godz. 8:10 zapraszamy na chwilę modlitwy podczas całodziennej adoracji Najśw. Sakramentu.

5. W środę, 10 sierpnia, w liturgii obchodzimy święto Świętego Wawrzyńca, diakona i męczennika z III wieku.  Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencji chrześcijan cierpiących za wiarę.

         6. W sobotę o godz. 17:30 jak zwykle modlitwa różańcowa, a nabożeństwo fatimskie o godz. 20:00! Serdecznie zapraszamy, aby w modlitwie przez ręce Maryi wypraszać Boże dary dla nas i całego świata.

         7. W przyszłą niedzielę o godz. 7:30 Msza św. z wymieniankami rocznymi za zmarłych. Z racji drugiej niedzieli miesiąca po Mszach św. można będzie złożyć dobrowolną ofiarę na utrzymanie naszego kościoła.

8. Odpoczywającym na wakacjach i urlopach oraz naszym gościom życzymy radości i pięknych chwil w gronie rodziny i przyjaciół!

9. Na koniec dziękujemy wszystkim dobrodziejom za wspieranie naszej parafii - Serdeczne wszystkim Bóg zapłać!

10. Telefon dyżurny do chorych, tzw. nagłe wezwanie: 737-482-500.    

ks. Marek Balcer  - proboszcz

 parafia


PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA
pw. ŚW. ANNY
ul. Limanowskiego 13
60-744 Poznań tel. 61 22 30 130

Archidiecezja Poznań