Parafia w. Anny

 Strona Główna
 Kontakt
 Kancelaria Parafialna
 Wspólnoty Parafialne
 Aktualności
 Linki
 Galeria
 Ogłoszenia parafialne
 Intencje Mszalne
 Historia
 Kalendarium
 Patron
 Msze św. i nabożeństwa

SONDY

Ogłoszenia Parafialne


  Poznań, dnia 27.11.2022 r.

1. Dzisiejsza niedziela 1. Adwentu rozpoczyna nowy rok liturgiczny i duszpasterski pod hasłem: „Wierzę w Kościół Chrystusowy”. .

2. Po Mszy św. do nabycia prasa katolicka, Gazetka Niedzielna, wieniec adwentowy, świece Caritas, opłatki na wigilijny stół oraz serduszko z informacją o potrzebach rodziny tak, by przygotować jej paczkę na świąteczny stół w ramach akcji „OTWÓRZ SERCE - RODZINA RODZINIE”.

3. Roraty z udziałem dzieci będą od poniedziałku do piątku o godz. 18:00, a dla dorosłych i młodzieży na prośbę wielu będą rano od poniedziałku do soboty pół godziny wcześniej niż do tej pory, bo o godz. 6:00! Nie będzie w dni powszednie Adwentu Mszy św. o g. 7:30!

4. W dni powszednie codziennie po porannych Roratach wystawienie Najświętszego Sakramentu, modlitwa o ustanie wojny i pokój w Ukrainie oraz adoracja do godz. 18:00.

5. Jutro w poniedziałek o godz. 19:00 spotkanie Oazowe naszej młodzieży.

6. W środę 30 listopada Andrzejki wspomnienie św. Andrzeja Apostoła, brata Szymona Piotra.

7. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.

8.  W czwartek o godz. 19:00 spotkanie Straży Honorowej Najśw. Sakramentu, a o godz. 20:00 spotkanie Duszpasterstwa Młodych.

9. W piątek od godz. 9:00 do chorych pójdzie ks. proboszcz, a w sobotę ks. Tomasz. Okazja do spowiedzi świętej pierwszo-piątkowej o godz. 16:00. Litania do Serca Pana Jezusa na zakończenie adoracji Najśw. Sakramentu.

10. W sobotę nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP w łączności z porannymi roratami. Różaniec o godz. 17:30!

11. Próba scholii Annowe Nutki w sobotę o godz. 10:00, a o godz. 11:00 spotkanie Oazy Dzieci Bożych.

12. W sobotę po wieczornej Mszy św. w kościele odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii świętej. Podczas spotkania będzie jeszcze możliwość dokonania pomiaru dzieci i zamówienia alby komunijnej oraz książeczki, medalika czy świecy.

13. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. O godz. 7:30 Msza św. w intencjach Żywego Różańca, po której będzie egzorta i wymiana tajemnic różańcowych. Pod chórem do wystawionych koszy będzie można składać artykuły pierwszej potrzeby dla najuboższych rodzin naszej parafii.

14.  W biurze parafialnym przyjmujemy, do IV Niedzieli Adwentu włącznie, zgłoszenia rodzin, które po Bożym Narodzeniu pragną przyjąć w swoim mieszkaniu błogosławieństwo kolędowe. Zgłoszenia przyjmowane są także za pośrednictwem poczty elektroniczej na adres: swanna@tami.pl.

15. Telefon dyżurny do chorych: 737-482-500.              

     ks. Marek Balcer – proboszcz

 parafia


PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA
pw. ŚW. ANNY
ul. Limanowskiego 13
60-744 Poznań tel. 61 22 30 130

Archidiecezja Poznań