Parafia œw. Anny

 Strona Główna
 Kontakt
 Kancelaria Parafialna
 Wspólnoty Parafialne
 Aktualności
 Linki
 Galeria
 Ogłoszenia parafialne
 Intencje Mszalne
 Historia
 Kalendarium
 Patron
 Msze św. i nabożeństwa

SONDY

Ogłoszenia Parafialne


  Poznań, dnia 18.04.2021 r.

1. Dzisiejsza niedziela jest obchodzona jako Niedziela Biblijna, która rozpocznie następujący po niej XII Tydzień Biblijny. Gazetka Niedzielna do zabrania z koszyczka pod chórem! Okazja do spowiedzi św. pół godziny przed każdą Mszą św. oraz w soboty od godz. 17:00! Dzisiaj tak jak w poprzednich tygodniach Mszę św. kończymy wystawieniem Najśw. Sakramentu, modlitwą o uzdrowienie i suplikacjami z błogosławieństwem Eucharystycznym. Od jutra do soboty włącznie, tak jak do tej pory całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą o uzdrowienie i Suplikacjami. Dzisiaj po Mszach św. na zakończenie Tygodnia Miłosierdzia można złożyć dobrowolną ofiarę na Caritas Archidiecezjalną.

2. W piątek przypada uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. Główne uroczystości odbędą się w Gnieźnie. W tym dniu podziękujemy Bogu za dzieło ewangelizacji nie tylko naszych rdzennych ziem, którego dokonał św. Wojciech.

 

3. Z wielką radością podajemy dzisiaj wszystkim do wiadomości komunikat ASD: „ W myśl kanonu 1051 Kodeksu Prawa Kanonicznego informujemy, że diakon Marek Nowak – syn parafii pw. Św. Anny w Poznaniu – ma przyjąć święcenia prezbiteratu w Poznaniu dnia 22 maja br. Kto by wiedział o jakiejkolwiek przeszkodzie sprzeciwiającej się udzieleniu temu kandydatowi święceń kapłańskich, w sumieniu zobowiązany jest poinformować o tym proboszcza parafii.

 

4. Na koniec chcemy z całego serca podziękować wszystkim, którzy rozumiejąc sytuację naszej parafii modlitwą, dobrym słowem i wsparciem materialnym pomagają w utrzymaniu naszego kościoła! Serdeczne Bóg zapłać!

5. Telefon dyżurny do chorych: 737-482-500.    

ks. Marek Balcer - proszcz

   

 parafia


PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA
pw. ŚW. ANNY
ul. Limanowskiego 13
60-744 Poznań
tel. 61 22 30 130

Archidiecezja Poznańska